Про нас – служба евакуації «Аякс»

евакуатор у полтаві

Міська служба евакуації «AJAX» надає всі види послуг автоевакуації автотранспорту та спецтехніки по Полтаві та попутний міжміський евакуатор по Полтавській області та всій Україні, а також цілодобову техдопомогу на дорогах.

Ми пропонуємо лише якісні послуги евакуатора за найнижчими цінами, діє гнучка система знижок для наших партнерів та постійних клієнтів.

Персонал компанії «AJAX» – це перевірені часом фахівці з високим рівнем технічної підготовки та багаторічним досвідом роботи. Й що дуже важливо сьогодні – ми працюємо без посередників. У нас немає проміжної ланки у вигляді посередників чи диспетчерів, та це дає можливість запропонувати замовнику послуг найнижчу вартість подачі та за 1 км. серед інших автоперевізників у місті.

Спектр послуг

Служба евакуації «Аякс» має багаторічний досвід роботи на ринку евакуації та автоперевезень. Своїм клієнтам пропонуємо професійне вирішення таких завдань:

  1. перевезення аварійних та несправних авто;
  2. доставка нових машин з автосалонів по місту та області;
  3. доставка машин з Одеси до Полтави.

Це лише мала частина послуг, що пропонуються та оперативно виконуються з автоперевезень. Ми недорого та швидко перевеземо ваш човен, квадроцикл, спорткар та міні будівельну спецтехніку до будь-якої зазначеної точки в межах України.

Виклик евакуатора в Полтаві

Якщо несправність застала Вас у розпалі та терміново виникла необхідність замовити дешевий евакуатор у Полтаві або області набирайте один із вказаних на сторінці номер телефону та негайно оператор відправить до Вас автовоз, евакуатор у Полтаві або іншу технічну допомогу.

Не довіряйте випадковим перевізникам свого сталевого коня - звертайтеся до перевірених професіоналів із багаторічним досвідом та власним автопарком спецмашин.

Середня ціна евакуатора у Полтаві стартує від 500 гривень за подачу, навантаження та розвантаження плюс оплата за 1 км перевезення від 20 гривень. Ціна індивідуальна та залежить від кількох технічних нюансів таких як клас машини, її пошкоджень та відстані переміщення. Ціну клієнту у телефонному режимі розраховує оператор.

Наша робота – гарантія якості! Будемо раді співпраці. Телефонуйте!

+38 050-084-84-43

+38 097-122-72-98

НАШІ КООРДИНАТИ

Служба евакуації AJAX
Степового фронту вулиця 5
36004 Полтава, Україна
Телефон:+380500848443
Наші координати
49.565408 N 34.525239 E
Служба евакуації AJAX. Полтава

Карта сайту

Позвонить